Konkurs Miss Ziemi Lubuskiej powraca! Ruszył casting online!

Miss Polski to wydarzenie, które cieszy się wieloletnim doświadczeniem i niepodważalną renomą wśród znawców świata piękna i mody.

Od 30 lat czuwa nad wyborem najpiękniejszej Polki.  Od wielu lat finał konkursu ogólnopolskiego organizowany jest w telewizji Polsat i należy do jednego z najlepszych show telewizyjnych w Polsce, którego oglądalność sięga 4 milionów widzów.

Ostatnia edycja Miss Ziemi Lubuskiej została zorganizowana w 2016 roku. Konkurs powraca po trzyletniej przerwie do województwa Lubuskiego w nowej odsłonie oraz nowym, doświadczonym organizatorem.

Właśnie rozpoczął się casting online, a na koniec stycznia odbędą się pierwsze castingi do konkursu Miss Ziemi Lubuskiej 2020, którego finał planowany jest w maju.

Kandydatki obecnie mogą się zgłaszać przez formularz na stronie www.missziemilubuskiej.com.pl zakładka ZGŁOŚ SIĘ. Oprócz formularza przyszłe kandydatki na miss mogą zapoznać się z przygotowanym poradnikiem oraz zapoznać się z regulaminem konkursu.

– Mając doświadczenie w organizacji tego typu wydarzeń, wiemy że wiele kandydatek przeżywa ogromny stres związany już z samym udziałem w castingu, dlatego nie chcemy by od razu prezentowały się w miejscach publicznych, stąd castingi dla zachowania ich bezpieczeństwa wyrażonego w opiece jak i poczuciu najwyższego komfortu oraz szacunku okazywanego osobom biorącym udział w konkursie postanowiliśmy zorganizować w salach konferencyjnych hoteli, gdzie kandydatki mogą przyjść z najbliższą osobą, która będzie je wspierać i nie będą narażone na nieprzychylne opinie postronnych osób jakie mogą pojawiać się w miejscach publicznych takich jak np. centra handlowe.

Czy w 2020 roku tytuł najpiękniejszej Polski trafi do mieszkanki naszego województwa? Czas pokaże!

Podobne wpisy