Formularz zgłoszeniowy

Dane personalne i kontaktowe

Chcesz spełnić swoje marzenia i zdobyć koronę najpiękniejszej mieszkanki Lubuskiego? Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę i wystąpić na scenie? Zapraszamy! By wziąć udział w dalszych etapach konkursu wypełnij ankietę, a my skontaktujemy się z Tobą!


Ty w liczbach

Podaj swoje wymiary. Rozmiar biustu, talii i bioder podajemy w centymetrach. Nie wiesz jak się zmierzyć? W przypadku biustu mierzymy miarką krawiecką najszerszy obwód. Talia – to najwęższe miejsce w okolicach brzucha, biodra – mierzymy najszersze miejsce.


Twoje social media

Podaj linki do swoich social mediów – facebook, instagram, maxmodels (jeśli posiadasz).


Twoje zdjęcia

Załącz minimum trzy zdjęcia JPG, których maksymalny rozmiar to 3MB. Zdjęcie twarzy i zdjęcie sylwetki oraz „selfie” bez makijażu. Nie muszą to być profesjonalne zdjęcia – ważne, by było na nich widać Ciebie.

Masz problem z dodaniem zdjęć do formularza? Zalecamy otwarcie formularza bezpośrednio w przeglądarce na urządzeniu z którego korzystasz.


Akceptacja warunków i zgody prawne

Aby wziąć udział w konkursie, musisz zaakceptować wszystkie poniższe zgody. Są one wymagane przez obowiązujące w Polsce prawo lub do przeprowadzenia rekrutacji.