Zostań Miss! Casting do konkursu Miss i Miss Nastolatek Ziemi Lubuskiej już w sobotę!

Miss Polski to wydarzenie, które od ponad 30 lat cieszy się ogromną popularnością i niepodważalną renomą, a co roku w konkursie wybierana jest najpiękniejsza Polka.

Jest to niewątpliwie najbardziej rozpoznawalna i najbardziej prestiżowa marka na rynku. Od wielu lat finał konkursu organizowany jest w telewizji Polsat i należy do jednego z najlepszych show telewizyjnych w Polsce, którego oglądalność sięga 4 milionów widzów.

MISS ZIEMI LUBUSKIEJ 2020

Konkurs Miss Ziemi Lubuskiej powraca po 4 latach przerwy do naszego województwa. Za organizację konkursu odpowiada doświadczona i działająca od lat w tej branży firma, która odpowiada również za podobne wydarzenia w woj. Dolnośląski, Małopolski oraz Wielkopolskim.

Ostatnią Miss Ziemi Lubuskiej była w 2016 roku Judyta Zapędzka, która w finale ogólnopolskim zdobyła tytuł 3 Wice Miss Polski, natomiast w kategorii nastolatek była to Gabriela Wyszyńska, która natomiast w finale Miss Polski Nastolatek zdobyła tytuł 2 Wice Miss oraz Miss Jovi.

W 2020 roku w drodze po koronę na kandydatki wiele warsztatów, atrakcji oraz sesji zdjęciowych, w tym spotkanie z czołowymi modelkami z Polski, które znamy z programów telewizyjnych oraz warsztaty z przedstawicielami jednej z najbardziej renomowanych agencji modelek w kraju. Zwieńczeniem edycji 2020 będzie gala finałowa w GRAPE TOWN HOTEL w Zielonej Górze dnia 24. kwietnia z udziałem wielu gości. 

Aby wziąć udział w konkursie kandydatki do tytułu najpiękniejszej mieszkanki naszego regionu powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie http://missziemilubuskiej.com.pl/zostan-miss/.

Czy w 2020 roku tytuł najpiękniejszej Polski trafi do mieszkanki naszego województwa? Czas pokaże!

Wymagania dla kandydatek:
– wiek 14 do 18 lat (roczniki 2002-2006) – do tytułu Miss Nastolatek
– wiek 19 do 27 lat (roczniki 1993-2001) – do tytułu Miss
– wzrost +167 cm 
– stan cywilny panna
– obywatelstwo polskie

Podobne wpisy